Indir Zeynep Bastık ft. Kamuran Gurbet Atılgan - Dostum Dostum Akustik Mp3

Bedava mp3 şarkıları indir Zeynep Bastık ft. Kamuran Gurbet Atılgan - Dostum Dostum Akustik mp3 indir dur, şarkı indir, mobil mp3 indir, müzik indir, en yeni mp3 indir, bedava mp3 indir. Beklemeden indir dur üzerinde Yeni Mp3 inceleme için. İsterseniz, albümden orijinal kasetleri veya CD'leri satın alın Zeynep Bastık ft. Kamuran Gurbet Atılgan - Dostum Dostum Akustik,bu yüzden Zeynep Bastık çalışmaya devam edecek.

Download Lagu Zeynep Bastık ft. Kamuran Gurbet Atılgan - Dostum Dostum Akustik Terbaru

Title :Zeynep Bastık ft. Kamuran Gurbet Atılgan - Dostum Dostum Akustik
Size :6.68 MB
Duration :04:52 Minute
Bitrate :128000 Kbps
Added :2019-08-01T15:00:07.000Z


Server 1 [mp3/Audio]:

Server 2 [mp3/Audio]:

Çalışan bir sunucu seçin.

Lirik Zeynep Bastık ft. Kamuran Gurbet Atılgan - Dostum Dostum Akustik

Updating...


Açıkhava konserlerimiz için biletler satışta ☺💃🏻
http://www.biletix.com/etkinlik-grup/203751882/TURKIYE/tr

Akustik Salon Konseri bu bölümünde anneannem Kamuran Gurbet Atılgan ile Dostum Dostum şarkısını sizler için seslendirdim. Umarım bu akustik cover'ımızı beğenirsiniz.

Söz: Pir Sultan Abdal
Müzik: Ali Sultan
Saz: Muhlis Berberoğlu
Kayıt-Mix: Akın Erdem Kadız

"Dostum Dostum" sözleriyle;

Bin cefalar etsen almam üstüme oy
Gayet şirin geldi dillerin dostum oy
Varıp yadellere meyil verirsen oy
Gış ola bağlana yolların dostum dostum
İlahi onmaya yardan ayıran oy
Bahçede bülbüller ötüyor uyar oy
Kula gölge ise allah’a ayan oy
Senden ayrılalı gülmedim dostum dostum
Pir Sultan Abdal’ım gülüm dermişler oy
Bu şirin canıma nasıl kıymışlar oy
İster isem dünya malın vermişler oy
Sensiz dünya malı neylerim dostum dostum

Her yeni bölüm PERŞEMBE günleri geliyor ve bol bol şarkı söylüyor ve eğleniyoruz: https://www.youtube.com/watch?v=hxAp-6pieP0&list=PLRltuzz1oeYYpYJv0a9fFshLF_7CgoQUz&index=9&t=0s

Sosyal Medya Hesaplarım;
Instagram; https://bit.ly/2r8vckN
Twitter; https://bit.ly/2Rihxmr

Merhaba ben Zeynep Bastık. Bilmeyenler için özetle; Hayatımın hatrı sayılır zamanlarından beri şarkı söylüyorum ve artık bu işi canlı canlı kendi evimin terasında, bir zaman sonra belki bir şömine başında, farklı konseptlerle, eşimi dostumu ağırlayıp onları da bu işe alet ederek yapıyoruz. Umarım keyif alırsınız, birlikte eğleniriz :)


Şarkıyı indirdiğiniz için teşekkürler Zeynep Bastık ft. Kamuran Gurbet Atılgan - Dostum Dostum Akustik mp3 di Yeni Mp3. Lagu Zeynep Bastık ft. Kamuran Gurbet Atılgan - Dostum Dostum Akustik resmi orijinal kaseti veya şarkının orijinal CD'sini satın almadan önce sizin için bir inceleme veya yasal olarak Resmi iTunes'dan indirebilirsiniz Zeynep Bastık, Lütfen destek Zeynep Bastık ft. Kamuran Gurbet Atılgan - Dostum Dostum Akustik Tüm çizelgelerde ve çizelgelerde.

Tags : Zeynep Bastık ft. Kamuran Gurbet Atılgan - Dostum Dostum Akustik, Zeynep Bastık ft. Kamuran Gurbet Atılgan - Dostum Dostum Akustik mp3, lagu Zeynep Bastık ft. Kamuran Gurbet Atılgan - Dostum Dostum Akustik, download Zeynep Bastık ft. Kamuran Gurbet Atılgan - Dostum Dostum Akustik, Zeynep Bastık ft. Kamuran Gurbet Atılgan - Dostum Dostum Akustik mp3 download, download lagu Zeynep Bastık ft. Kamuran Gurbet Atılgan - Dostum Dostum Akustik mp3

En iyi şarkı indir

En Yeni Mp3 Indir
En Son Mp3 İndir
CODE Histatis